המרכז לתזונה נבונה
בעשור האחרון עוסק המרכז לתזונה נבונה בקידום המודעות הציבורית לנושאי תזונה ובריאות. המרכז מקיים הרצאות וסדנאות על תזונה מאוזנת למניעת מחלות ואורח חיים בריא.  

ד"ר מני רבינוביץ, מנהל המרכז לתזונה נבונה, הוא מרצה בעל ידע רב המגיש את הנושא בצורה מעניינת ודינמית גם לבעלי ידע מוגבל וגם ברמות הבכירות ביותר. ההרצאות דנות במיגוון נושאים, החל מעקרונות התזונה ועד לנושאים מעשיים עם הדגמות והצעות ליישום התזונה הנבונה בחיי יום-יום.  ההרצאות מאד מעניינות, וניתן לקבל המלצות לגבי רמת המרצה ואופן הגשת החומר.  

המרכז לתזונה נבונה מציע קורס בן 14 מפגשים של שעתיים בנושאים שונים של תזונה ואורח חיים בריא.  הקורסים מטעם המרכז מתקיימים בקביעות בירושלים. קורסים נוספים מתקיימים במשרדי הממשלה, מועצות מקומיות, ואירגונים אחרים.  הקורס התקיים שלוש שנים רצופות במשרד ראש הממשלה, שנתיים בנציבות שירות המדינה, שלוש שנים במכבים-רעות, שש שנים בתל-אביב, ארבע שנים בבית הלוחם בירושלים ובתל-אביב, במשרד הבטחון, במשרד החקלאות, ביטוח לאומי ועוד.  כדי לקדם את נושא שיפור איכות החיים של עובדים במפעלים, באירגונים ובמשרדי ממשלה  ניתן גם לשבץ את ההרצאות בסמינרים מקצועיים בתנאי נופש. 

יעוץ אישי ע"י ד"ר רבינוביץ
במסגרת המרכז, מציע ד"ר רבינוביץ שירותי יעוץ אישי לבעיות תזונה ובריאות.

ריפוי וטיפול בעזרת תזונה, תוספי מזון, צמחי מרפא, יעוץ והכוונה לאורח חיים בריא.

הכוונה לתזונה מאוזנת ובריאה   

 יעוץ דיאטה להפחתת משקל

  שיפור התזונה כאמצעי להתמודדות עם בעיות בריאות שונות

  יעוץ לשימוש בויטמינים ומינרלים לחיזוק הגוף והמערכת החיסונית.